Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19204
Stary 20.01.2010, 10:41
kosaTS napisał(a):Wyświetl post
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Car...851,1,296.html

Jeśli to prawda, że Wisła dawała 200tys euro, a tamci 500 to trudno sie dziwić Bełchatowowi.

http://wislasoccer.com/news_item_11214.htm
Sądzisz,że Wisła cokolwiek komukolwiek oferowała?Nie pisałem o transferze Costlego,bo wg mnie był to temat iście wymyślony przez znudzonych pismaków. A coś prosiło się napisać o transferze do klubu. Więc powiązali kilka faktów,naciągnęli to i owo i było fajnie. Aż tu Costly znajduje sie ale w innym klubie w innym kraju. Pewnie suma odstępnego tyleż wiarygodna co nasze negocjacje o jego podpisaniu. Ochłońcie trochę. Łykacie wszytko jak Pelikany.


Transfer pewnie będzie, ale coś pewnie w granicach 50 - 100 tysięcy euro za sezon. Więc bez rewelacji. O ile i tak kasa z Ćwielonga nie poszła na zabezpieczenie wypłat.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując