kosaTS napisał(a):

Sądzisz,że Wisła cokolwiek komukolwiek oferowała?Nie pisałem o transferze Costlego,bo wg mnie był to temat iście wymyślony przez znudzonych pismaków. A coś prosiło się napisać o transferze do klubu. Więc powiązali kilka faktów,naciągnęli to i owo i było fajnie. Aż tu Costly znajduje sie ale w innym klubie w innym kraju. Pewnie suma odstępnego tyleż wiarygodna co nasze negocjacje o jego podpisaniu. Ochłońcie trochę. Łykacie wszytko jak Pelikany.
Transfer pewnie będzie, ale coś pewnie w granicach 50 - 100 tysięcy euro za sezon. Więc bez rewelacji. O ile i tak kasa z Ćwielonga nie poszła na zabezpieczenie wypłat.