|
Naprawdę podziwiam was, że chce wam się jeszcze dyskutować w tym temacie. Dziennikarze robią nas w ch*** notorycznie, a wy dalej łapiecie cię na każde nazwisko jakie się pojawi. Poza tym, jak można dyskutować o czymś co de facto nie istnieje? Dajcie sobie już spokój, bo te wasze rozkminki kto to nie przyjdzie robią się już śmieszne i urastają powoli do rangi pośmiewiska, i to nie tylko w kręgu tego forum.
|