Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19200
Stary 20.01.2010, 10:33
ohoho widze niektórzy popadają w depresję transferową spokojnie transfery będą... Józek z Edkiem pracują w pocie czoła nad nowymi szrotami z Serbi i Francji a co do Skorży to to, że ten człowiek interesuje się tym szklanym piłkarzykiem o imieniu Nowak, który notabene znów jest kontuzjowany mówi samo za siebie, może Maciuś czeka, aż Dawidek w całości się posypie i wtedy cena spadnie.... ale nie sory, zapomniałem! my czekamy, aż Ci wielcy porobią transfery!
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując