ohoho widze niektórzy popadają w depresję transferową

spokojnie transfery będą... Józek z Edkiem pracują w pocie czoła nad nowymi szrotami z Serbi i Francji

a co do Skorży to to, że ten człowiek interesuje się tym szklanym piłkarzykiem o imieniu Nowak, który notabene znów jest kontuzjowany mówi samo za siebie, może Maciuś czeka, aż Dawidek w całości się posypie i wtedy cena spadnie.... ale nie sory, zapomniałem! my czekamy, aż Ci wielcy porobią transfery!