Czarny napisał(a):

|
Gordian: umowa użytkowania stadionu była podpisana już jakiś czas temu i swego czasu była o tym mowa na tym forum.
|
Ale to nie zgodne z linią dyskusji prowadzonej na tym forum ,tu trzeba napie..alać na wszystko i na wszystkich .
W obojętnie jakim temacie.