Nie wiem czy widzieliście ostatni cafe futbol na polszicie sport - ja właśnie jestem po powtórce, gdzie gościem był Onyszko - Spodziewałem się ujrzeć jakiegoś potwora

a tu na prawdę na pierwszy rzut oka spoko koleś.Gdyby nie te jazdy z żoną to nic bym do niego nie miał.Fajnie wytłumaczył się z tych 'strasznych' tekstów choć Kołtoń mu zarzucał homofobie i seksizm

, to w sumie go nieźle gasił.