PiotrG napisał(a):

|
Działacze Wisły, albo obecnie śpią albo wierzą w te bajki i oddanie stadionu gotowego do rozgrywania meczy w lipcu 2010. e.
|
Oni nawet nie mają pojęcia o co chodzi,bo ich to pewnie nie interesuje. Cel numer jeden to utrzymać się jak najdłużej i wypatrywać dobrego miejsca do lądowania. W innym wypadku miasto wiedziałoby ile musi bulić za to,że nie będzie stadionu na czas i jakie będą reperkusje z tego powodu. Nakrślić kilka zdań nie jest aż tak trudno.