Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6817
Stary 20.01.2010, 00:49
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Działacze Wisły, albo obecnie śpią albo wierzą w te bajki i oddanie stadionu gotowego do rozgrywania meczy w lipcu 2010. e.
Oni nawet nie mają pojęcia o co chodzi,bo ich to pewnie nie interesuje. Cel numer jeden to utrzymać się jak najdłużej i wypatrywać dobrego miejsca do lądowania. W innym wypadku miasto wiedziałoby ile musi bulić za to,że nie będzie stadionu na czas i jakie będą reperkusje z tego powodu. Nakrślić kilka zdań nie jest aż tak trudno.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując