Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19183
Stary 20.01.2010, 00:43. Cisza transferowa
Kończąc temat Costly'ego dodam jeszcze, że wg włoskiego serwisu tuttomercato przed tygodniem do zakontraktowania Honduranina przymierzała się Steaua Bukareszt (La Steaua Bucarest è ad un passo dall'attaccante hondureno Carlos Costly, 26). No a w tej chwili, po oficjalnym dementi Jarosza i informacji ze strony Vaslui o (Costly'ego w dniu jutrzejszym przybywa do ich klubu) - sprawa została dla Wisły definitywnie zamknięta.

Natomiast odnośnie "nowych" zawodników (tzn. tych, których Wisła aktualnie testuje - Punosevac oraz Issa Ba) byłbym wdzięczny, gdyby któraś z wiślackich stron napisała więcej, jak wypadają na treningach, jakie są ich najmocniejsze strony i co o nich sądzi Skorża. Skoro z braku laku - $$$ - klub musi przebierać w "darmówkach", niech będą to przynajmniej gracze na średnim poziomie ligowym (do wzmocnienia meczowej 18-tki). Fajnie że na oficjalnej www są zdjęcia, ale więcej informacji też by się przydało.

PS. Może trochę szalony pomysł przyszedł mi na dobranoc - ciekawe, czy dałoby się wypożyczyć choćby na sezon wiosenny jednego z bramkarzy Jagiellonii? Sandomierski w tym roku zbiera świetne noty, Gikiewicz był takim "objawieniem" w zeszłym sezonie, poza tym mają jeszcze Szamotulskiego. A u nas Pawełek i... Wszyscy trzej na bramce Jagi grać jednocześnie nie będą a "ogranie się" potrzebne jest każdemu bramkarzowi. Co o tym myślicie? Z góry przepraszam jeśli pomysł jest głupi (ja w szkole grałem na prawej obronie, co do bramki - nie mam porównania).
Powód: A może by tak po starej znajomości?
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 20.01.2010 o godz. 00:55.
Odpowiedz cytując