Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19176
Stary 20.01.2010, 00:09
http://sport.interia.pl/galerie/1-li...uze,1057545,10 ehh czy zobaczymy go w tych barwach ? :( chociaz tylko jego niech zakontraktuja to reszta bedzie luzik szkoda ze z Costlym nic nie wyjdzie :( a ten Dejan Lekić to co z nim ?
Odpowiedz cytując