Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19173
Stary 19.01.2010, 23:58
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Mam mieszane odczucia co do takich transferow ...niby mlody ,itd ale statystyki zupelnie marne.,i to ze nie gral w pierwszym skladzie .,zwlaszcza ze tamta liga jest pewnie "doglebie" przeszperana.

...
A ile goli strzelił w tym sezonie Pepe? (retoryczne - nie odpowiadać).
Odpowiedz cytując