Wojtas napisał(a):

Mam mieszane odczucia co do takich transferow ...niby mlody ,itd ale statystyki zupelnie marne.,i to ze nie gral w pierwszym skladzie .,zwlaszcza ze tamta liga jest pewnie "doglebie" przeszperana.
...
|
A ile goli strzelił w tym sezonie Pepe? (retoryczne - nie odpowiadać).