1q2 napisał(a):

W końcu ktoś(ten cały Punosevac) o kim można podyskutować będąc pewnym że rzeczywiście się nim interesujemy 
Szału to on nie robi - Słaby zespół - w zeszłym sezonie 12 meczów w tym 8 z ławy i 0 goli
W tym 14 meczów - 4 gole, z tym że zaczął od 3 bramek w 2 pierwszych meczach a potem to już posucha włącznie ze straceniem miejsca w podstawowym składzie.
e
http://www.youtube.com/watch?v=sW8YXhCLAVg
|
Mam mieszane odczucia co do takich transferow ...niby mlody ,itd ale statystyki zupelnie marne.,i to ze nie gral w pierwszym skladzie .,zwlaszcza ze tamta liga jest pewnie "doglebie" przeszperana.
Testowac mozna nie jest to drugi Beto ale jednak szalu nie ma znowu bedzie caly czas pytanie "czy ten gosc cos nam pomoze".w senie ze nie bedzie tylko nazwiskiem do kadry meczowej tylko oceniam realnie jego ew pomoc dla druzyny.Jesli nie to w sumie szkoda kasy i czasu na zatrudnianie kolejnch miernot.Skorza musi ocenic.
I jeszce jedno -bo tak sobie przejrzalem strony i to co tu jest komentowane.Dzis od rana bylo chyba 6 stron z czego 80% to jakies jednozdaniowe bzdury momentujace news z faktu ,Gool,weszlo czy innego portalu z tym poziomem.Moze by tak wprowadzic jakas restrykcje i cytowac ..mozna by bylo tylko oficjalną,bo poziom postow mnie przeraza.(chyba ze to ferie i nuda robia swoje...)