Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19168
Stary 19.01.2010, 23:32
Arek10 napisał(a):Wyświetl post
ktoś pisał kilka stron wcześniej że Roger po Euro nie miał ofert i że jego wartość nie wzrosła a miał ofertę chyba z Man City i dawali za Niego bodaj 3,5 mln Euro tylko Legła odrzuciła.Więc Costly byłby dobrą inwestycją.To samo było z Jeleniem po mundialu 2006 miał wiele ofert bo grał dobrze i jeszcze jeden przykład Janczyk i mś w Kanadzie.
kolejny co przedstawia jakies bzdury z palca wyssane. Wiem ze 1,5 roku temu City nie miało takiej paki jak teraz, ale Roger? .... eh skad sie biora tacy ludzie.
Odpowiedz cytując