Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6814
Stary 19.01.2010, 23:21
Dolaczam sie do podziekowan dla pana Darka za to co robi dla Wisly.


I tez niepojmuje jak mozna tak zaniedbywac ,na cos na co chyba kazdy Wislak w myslach odlicza dni...

pierwszy mecz na nowym stadionie.

datego serce mnie boli jak widze co sie dzieje na Reymonta.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując