|
Dolaczam sie do podziekowan dla pana Darka za to co robi dla Wisly.
I tez niepojmuje jak mozna tak zaniedbywac ,na cos na co chyba kazdy Wislak w myslach odlicza dni...
pierwszy mecz na nowym stadionie.
datego serce mnie boli jak widze co sie dzieje na Reymonta.
|