Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13827
Stary 19.01.2010, 23:20
karmel1906 napisał(a):Wyświetl post
nie ma bezporedniego polaczenia. wyjscia sa dwa:
z sacza do brzeska, lub nawet bochni, z bochni do wisnicza
opcja 2 z sacza do limanowej, z limanowej busem do krk wysiadasz w zegocinie lub muchówce, a pozniej z ktorejs z tych miejscowosci do nowego wisnicza.

wiecej grzechow nie pamietam...
Dzięki CI wielkie Pierwsza opcja chyba najlepsza
Odpowiedz cytując