karmel1906 napisał(a):

nie ma bezporedniego polaczenia. wyjscia sa dwa:
z sacza do brzeska, lub nawet bochni, z bochni do wisnicza
opcja 2 z sacza do limanowej, z limanowej busem do krk wysiadasz w zegocinie lub muchówce, a pozniej z ktorejs z tych miejscowosci do nowego wisnicza.
wiecej grzechow nie pamietam...
|
Dzięki CI wielkie

Pierwsza opcja chyba najlepsza
