dynek.pl napisał(a):

|
To sa zacne kluby nie wynalazki. Mi zawsze szkoda gdy fajna ekipa i fajnie grajaca w pile sie rozpada przez brak kasy - coz polska pilkkarska rzeczywistosc.
|
Ale tak jest nie tylko u nas. Wszędzie na świecie, bo futbol to kasa,czasami z dorobioną ideologią. Problemem polskich klubów - i będę to powtarzał jak mantra -jest nie brak kasy,ale brak zawodowej kadry zarządzającej. Takich ludzi co wiedzą jak i gdzie wydać kasę. Bez zmiany tego będziemy oglądać takie obrazki jak w Ruchu i Górniku. Zasłużone kluby bez stadionów,bazy i sponsora. I to kluby gdzie na mecze przychodzi komplet. Był jeden w Górniku to jak go wyssali?Co z tego mają,że trenował ich imć Kasperczak i gra u nich Gorawski?Tragedia polega na tym, każdy liczy sięz tym,że jak wejdzie do danego klubu to 3/4 kasy przejadą i pójdą na dziwne transfery.Więc się nie dziwie,że poważny bizes omija naszą piłkę szerokim łukiem. W sumie Wojtas ujął to zręcznie,gramy sami dla siebie.