Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4311
Stary 19.01.2010, 23:20
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
To sa zacne kluby nie wynalazki. Mi zawsze szkoda gdy fajna ekipa i fajnie grajaca w pile sie rozpada przez brak kasy - coz polska pilkkarska rzeczywistosc.
Ale tak jest nie tylko u nas. Wszędzie na świecie, bo futbol to kasa,czasami z dorobioną ideologią. Problemem polskich klubów - i będę to powtarzał jak mantra -jest nie brak kasy,ale brak zawodowej kadry zarządzającej. Takich ludzi co wiedzą jak i gdzie wydać kasę. Bez zmiany tego będziemy oglądać takie obrazki jak w Ruchu i Górniku. Zasłużone kluby bez stadionów,bazy i sponsora. I to kluby gdzie na mecze przychodzi komplet. Był jeden w Górniku to jak go wyssali?Co z tego mają,że trenował ich imć Kasperczak i gra u nich Gorawski?Tragedia polega na tym, każdy liczy sięz tym,że jak wejdzie do danego klubu to 3/4 kasy przejadą i pójdą na dziwne transfery.Więc się nie dziwie,że poważny bizes omija naszą piłkę szerokim łukiem. W sumie Wojtas ujął to zręcznie,gramy sami dla siebie.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 19.01.2010 o godz. 23:23.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując