wolfy napisał(a):

Tyle, że bramkarze mieli niesamowite interwencje dzisiaj, choć nasi też trochę zepsuli.
Obrona - tu na pewno jesteśmy mocni.
Co do nerwowej końcówki - to akurat jest u nas zawsze, więc nie rozumiem kwestii
|
Obrona Szmala z końcowki meczu to wg mnie kandydat do tytułu: Parada bramkarska turnieju...Wyciagnal niesamowitą piłkje. Choc oczywiscie dzieki "fantastycznej " obrobce technikow sporo ludzi moglo tego nie zauważyć.