Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 19.01.2010, 23:10
Niemcy zagrali slabo my majac 6 bramek przewagi sami zafundowalismy sobie nerwy w koncowce.
Jutro nas czeka powazna przeprawa,bo Szwedzi beda walczyc.

Nie wie czy jaks stacja ktora jest na cyfrze + transmituje Mistrzostwa ,bo tak to bez dekodera Polsatu to czlowiek nic nie obejrzy...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując