eMTe napisał(a):

|
Widzieliście aktualizację do newsa dotyczącego ukarania Leszczaka przez zarząd klubu? Pisze tam, że podobno wystąpił dziś w sparingu Polonii Bytom.
|
Chce jeszcze pokopać bo jak 6 miesięcy ma nie grać to...
Jeżeli mogę coś powiedzieć w tym temacie to zawieszenie to uważam za głupote klubu, bo i tak nie była to żadna widąca postać w naszym składzie a robiąc tym co robią pokazują dla mnie, że Leszczak to dobry zawodnik i nie chcą aby grał w innej drużynie a po 6 miesiącach bez gry gość zaraz nie będzie wiedział jak strzelić bramke...