Wyświetl pojedynczy post
FRANTIC
Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4488
Stary 19.01.2010, 23:08
eMTe napisał(a):Wyświetl post
Widzieliście aktualizację do newsa dotyczącego ukarania Leszczaka przez zarząd klubu? Pisze tam, że podobno wystąpił dziś w sparingu Polonii Bytom.
Chce jeszcze pokopać bo jak 6 miesięcy ma nie grać to...

Jeżeli mogę coś powiedzieć w tym temacie to zawieszenie to uważam za głupote klubu, bo i tak nie była to żadna widąca postać w naszym składzie a robiąc tym co robią pokazują dla mnie, że Leszczak to dobry zawodnik i nie chcą aby grał w innej drużynie a po 6 miesiącach bez gry gość zaraz nie będzie wiedział jak strzelić bramke...
TYLKO WISŁA !
Odpowiedz cytując