Wyświetl pojedynczy post
WislaJKG
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 19.01.2010, 23:04
@LuKaS TSW, racja, Szwedzi jutro wyjdą na mecz praktycznie o wszystko, nie położą sie przed nami.
Z drugiej strony, mamy komfort psychiczny po meczu z Niemcami.
Widać było, że Nasi mają ciśnienie na szwabów, chociaż nasza gra nie była najwyższych lotów, a gra skrzydłami, a w zasadzie jej brak był bardzo zauważalny.

Flaga Legii na trybunach widoczna już na samym początku transmisji, 'Sekcyjny Fanatycy?
Odpowiedz cytując