Boże, a może właśnie o to chodzi? Może wtedy, gdy było określone jasno: Wisła chce tego a tego, później przychodziły takie kuchenki i bach, już w koszulce Lokomotivu Wronki. Może właśnie o to chodzi? Z kasą u nas zajebiście krucho, a inni mają tej kasy dużo w porównaniu do nas. Wrzućcie na luz z komentarzami typu
Cytat:
|
Ja już mam sznur przyszykowany...
|
.