Wyświetl pojedynczy post
Arek10
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19157
Stary 19.01.2010, 21:57
i co by mu dał ten "zabieg"?

Ten Serb to chyba ma jednak nie najgorszą technikę mało kto z naszej ligi by tak z wolnego uderzył...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.01.2010 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując