Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Arek10
Member
Od: 05.2009
Offline
#
19157
19.01.2010, 21:57
i co by mu dał ten "zabieg"?
Ten Serb to chyba ma jednak nie najgorszą technikę mało kto z naszej ligi by tak z wolnego uderzył...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.01.2010 o godz. 22:31.
Arek10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arek10
Znajdź inne posty napisane przez Arek10