Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19148
Stary 19.01.2010, 21:29
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Może się okazać że Wisła MUSIAŁA sprzedać Ćwielonga żeby móc dopiąć bieżące wydatki (czytaj wypłaty).

Także ja osobiście to liczę tylko i wyłącznie na dojście do pełni zdrowia i formy Sobola, Głowackiego, Pawła Brożka i Singlara.

Na więcej nie liczę.
co więcej, może się okazać, ze Wisła pozbyła się wszystkich piłkarzy, za których ktoś nam dawał pieniądze.
.
Odpowiedz cytując