sandomingo napisał(a):

Może się okazać że Wisła MUSIAŁA sprzedać Ćwielonga żeby móc dopiąć bieżące wydatki (czytaj wypłaty).
Także ja osobiście to liczę tylko i wyłącznie na dojście do pełni zdrowia i formy Sobola, Głowackiego, Pawła Brożka i Singlara.
Na więcej nie liczę.
|
co więcej, może się okazać, ze Wisła pozbyła się wszystkich piłkarzy, za których ktoś nam dawał pieniądze.