|
Zwycięstwo bardzo ważne, a zwłaszcza z Frycami cieszy szczególnie ale...
Niemcy zaprezentowali się naprawdę słabo, w ataku wolno i bez pomysłu, niestety nasi niewiele lepiej.
Stąd też statystycznie dobra obrona.
Obawiam się, że z drużyną grającą znacznie szybciej (Szwecja) dostaniemy bęcki.
Ale mecz meczowi nierówny, także zobaczymy.
Mam nadzieję, że to był najsłabszy mecz naszych na turnieju.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|