Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 19.01.2010, 21:04
Zwycięstwo bardzo ważne, a zwłaszcza z Frycami cieszy szczególnie ale...
Niemcy zaprezentowali się naprawdę słabo, w ataku wolno i bez pomysłu, niestety nasi niewiele lepiej.
Stąd też statystycznie dobra obrona.
Obawiam się, że z drużyną grającą znacznie szybciej (Szwecja) dostaniemy bęcki.

Ale mecz meczowi nierówny, także zobaczymy.
Mam nadzieję, że to był najsłabszy mecz naszych na turnieju.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując