Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19143
Stary 19.01.2010, 21:00
kirm171 napisał(a):Wyświetl post
Za takie posty dawałbym autentycznie bany, nawet 2, pierwszy za treść, a drugi za styl pisania.
na szczęście nie ty jesteś adminem bo dawałbyś bany na prawo i lewo... a tak na marginesie to połowa postów w tym topicu jest nie na temat i jakoś nikt nie robi tragedii...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując