kirm171 napisał(a):

|
Za takie posty dawałbym autentycznie bany, nawet 2, pierwszy za treść, a drugi za styl pisania.
|
na szczęście nie ty jesteś adminem bo dawałbyś bany na prawo i lewo... a tak na marginesie to połowa postów w tym topicu jest nie na temat i jakoś nikt nie robi tragedii...