Wyświetl pojedynczy post
kirm171
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19140
Stary 19.01.2010, 20:52
krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
cholera ludzie dajcie spokoj z Costlym,Nowakiem!NIE MA KASY!!!czy wy tego do kur...nedzy tego nie rozumiecie!!!,testujemy zawodnikow ktorzy nawet jak nam sie spodobaja to i tak nie przyjda bo NIE MA KASY i kompetentnych dzialaczy...to jest saga nieudolnosci dzialaczy Wisly Krakow krora trwa od 3 lat!!!
Za takie posty dawałbym autentycznie bany, nawet 2, pierwszy za treść, a drugi za styl pisania.
Odpowiedz cytując