dynek.pl napisał(a):

Prestizowe zwyciestwo - jak jest okazja to Niemca trzeba lać ale czy zagralismy dobrze - niewiem. Nerwowa koncowka neipotrzebna, slaba skutecznosc troche.
|
Tyle, że bramkarze mieli niesamowite interwencje dzisiaj, choć nasi też trochę zepsuli.
Obrona - tu na pewno jesteśmy mocni.
Co do nerwowej końcówki - to akurat jest u nas zawsze, więc nie rozumiem kwestii
