Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 19.01.2010, 20:47
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Prestizowe zwyciestwo - jak jest okazja to Niemca trzeba lać ale czy zagralismy dobrze - niewiem. Nerwowa koncowka neipotrzebna, slaba skutecznosc troche.
Tyle, że bramkarze mieli niesamowite interwencje dzisiaj, choć nasi też trochę zepsuli.
Obrona - tu na pewno jesteśmy mocni.
Co do nerwowej końcówki - to akurat jest u nas zawsze, więc nie rozumiem kwestii
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując