|
no to z Costlym chyba juz ostatecznie po ptokach....według mnie media wyssały wszystko z palca odnośnie transferów.....zresztą jak zawsze
Ciekawe co na to nasz wielce poinformowany forumowicz, który gosił dzis transfer costlego zaklepanym pewniakiem heh
Ostatnio edytowane przez bravelukas : 19.01.2010 o godz. 20:48.
|