Nasi zagrali dziś naprawdę dobry mecz. Przede wszystkim Szmal, głównie w pierwszej połowie.
Zwycięstwo z Niemcami zawsze świetnie smakuje
P.S. Niemcy bardzo przeciętnie się dziś zaprezentowali, ciekawe jak wypadną w całym turnieju. O naszych po tym meczu jestem spokojny.