Kowalewski moze i jest srednim bramkarzem ale napewno lepszym od Juszczyka

. Zreszta zatrudnienie go byloby korzystne z wielu powodow. Jest doswiadczonym, obytym za granica bramkarzem wiec mlodzi mieliby sie od kogo uczyc, jest w takim wieku ze jest to rozwiazanie tymczasowe, czyli Skorza moglby sobie spokojnie szukac bramkarza bez takiego cisnienia jakie jest od roku, Pawelek mialby w koncu godnego rywala i nie moglby zadac jakiejs duzej podwyzki przy ewentualnych negocjacjach kontraktowych - dla mnie to az nadto by z Kowaleskim podpisac
