Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19130
Stary 19.01.2010, 19:34
Jak chcecie gadać o długu Wisły wobec Telefoniki, to idźcie do stosownego tematu( Polityka sportowo-finansowa Wisły. Zresztą ten wątek był tam już przewałkowany na wszystkie możliwe sposoby, poczytajcie. Konkluzja jest taka, że dług jest. Bez względu na nasze zdanie, dług był, jest i jeszcze przynajmniej przez jakiś czas będzie, więc dyskutowanie "czemu tak, a nie inaczej?" to tak jak kwestionowanie prawa powszechnego ciążenia- niby można, tylko sensu w tym za dużego nie ma.

Trochę mnie męczy już ten cały szum medialny wokół transferów Wisły. Wydawałoby się, że jest on owocem przede wszystkim wybujałej fantazji naszych dziennikarzy( Nowak, Costly, Kowalewski). Niestety jest on raczej efektem absolutnego braku zdecydowania i przemyślenia kwestii transferowych ze strony ludzi za nie pdpowiedzialnych. Trzymamy Cebanu, potem go puszczamy; trzymamy Juszczyka, potem go puszczamy, a teraz prawdopodobnie znowu go weźmiemy; wypożyczamy Kowalskiego, bierzemy go z powrotem i praktycznie po tygodniu oddajemy na wypożyczenie do tego samego klubu; latem testy medyczne piłkarzy, których potem odesłaliśmy z kwitkiem, nie wspominając o cyrku z testami bramkarzy. Jeden wielki chaos i przypadek, zamiast samemu coś zaplanować i wdrożyć, my czekamy co się stanie.
Odpowiedz cytując