Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19127
Stary 19.01.2010, 19:20
Cytat:
Według transfermarktu Kowalewski jest zawodnikiem Legii, więc to by było na tyle na jego temat.
http://transfermarkt.de/de/spieler/1...sferdaten.html
Nie słuchałeś Kominka, za linki z transfermarktu są bany
Odpowiedz cytując