Najpierw na każdym portalu trąbili, że Costly jedną nogą w Wiśle, a teraz, że niby Wisła jednak nie prowadziła negocjacji z zawodnikiem i Bełchatowem i Costly ich zdaniem ( mediów ) wybierze Rumunie.
NO COMMENTS. Czekamy na oficjalne wiadomości z naszej strony.
PS: Większość polskich portalów internetowych odpisała tego "newsa" ze strony oficjalnej Bełchatowa, w tym nawet niektóre strony Wisły. Po co się pytam? Najbardziej wiarygodna jest jednak strona
www.wisla.krakow.pl
Tam cała prawda
na transfermark.de zawsze są głupoty i często nieprawda - lepiej nie wysyłaj linków z tej strony
