4 bramki do przodu
poczatek dobry ale nieskuteczny, pozniej sie porypalo ale ta przewaga chyba oddaje przebieg wydarzen na boisku
paradoskalnie najlepiej idzie nam w oslabieniu tzn. w przewadze przez oslabienie
zczuba.pl napisał(a):
29. min. 8-10 Znakomicie wykorzystujemy grę w przewadze przez osłabienie! Potężny gol Bieleckiego!
28. min. 8-9 JEST! Kara dla Michała Jureckiego! Mamy przewagę bo gramy w osłabieniu!
|
