Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.01.2010, 19:19
4 bramki do przodu
poczatek dobry ale nieskuteczny, pozniej sie porypalo ale ta przewaga chyba oddaje przebieg wydarzen na boisku
paradoskalnie najlepiej idzie nam w oslabieniu tzn. w przewadze przez oslabienie

zczuba.pl napisał(a):
29. min. 8-10 Znakomicie wykorzystujemy grę w przewadze przez osłabienie! Potężny gol Bieleckiego!

28. min. 8-9 JEST! Kara dla Michała Jureckiego! Mamy przewagę bo gramy w osłabieniu!
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując