Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13821
Stary 19.01.2010, 19:14
Kamil napisał(a):Wyświetl post
witam :d
mam pytanko co do excela
a mianowicie, w jednej kolumnie mam podane kto jest kobietą a kto mezczyzna, w drugie podany ich wiek w latach.
i teraz pytanie jak obliczyc srednia wieku osobno mezczyzn i osobno kobiet? bo nawet jak uzyje filtra i zrobie to funkcją "srednia" zaznaczajac pola gdzie sa mezczyzni np to mi ni chuja nie wychodzi.
pomozecie?
Może spróbuj z funkcją JEŻELI

Jeśli potrzebujesz szerszej pomocy, to krzycz.
Odpowiedz cytując