|
Ale Cupiał wcale nie płacze ,że nie ma kupców na klub.
Klub jest jego własnością i to do niego należy decyzja ,czy chce go sprzedać i za ile.
Do niego należy też polityka prowadzenia działalności klubu.
Ostatnio edytowane przez kristos : 19.01.2010 o godz. 18:57.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|