saklak1906 napisał(a):

Kupujesz dom za 100 ty zl, remontujesz za kolejne 150 tys i co sprzedajesz za 100 czy 250 tys?.
Cupial wlozyl pieniadze w Wisle i moze chce je odzyskac?. Czlowieku jak nie masz pojecia o tym co piszesz to nie pisz wogole.
|
Jak chujowo wyremontowałeś to i może za 100

a ten przykład ma się do naszej sytuacji.Wartość spółki na dziś wydaje się być niższa niż nakłady poczynione przez Cupiała a żadnego potencjalnego nabywcę nie będzie interesowało ile Cupiał włożył, tylko ile to jest warte.