Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19117
Stary 19.01.2010, 18:29
someonewisp napisał(a):Wyświetl post
Mówię serio, czy trochę was nie pogrzało mówić o długu wobec Telefoniki? To wygląda tak samo jakbyś my mieli dług u Bet-at-Home czy Salwador. Innymi słowy, jak właściciel naszego klubu może być dłużnikiem wobec samego siebie? To tak samo jakby właściciel fabryki żądał od swoich pracowników by ci oddali wszystkie pieniądze zainwestowane przez niego w ów rozwój.

Bet-at-home i Slavator nie sa wlascicielami Wisly a Cupial jest, oni tylko wynajmuja powierzchnie reklamowa(bet-at-hom juz raczej nie z racji ustawy) i obchodzi ich tylko pozycja Wisly w lidze i medialnosc. A Cupial musi placic rachunki i pensje naszym gwiazkom ale kto by sie takimi sprawami przejmowal.
Kupujesz dom za 100 ty zl, remontujesz za kolejne 150 tys i co sprzedajesz za 100 czy 250 tys?.

Cupial wlozyl pieniadze w Wisle i moze chce je odzyskac?. Czlowieku jak nie masz pojecia o tym co piszesz to nie pisz wogole.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 19.01.2010 o godz. 18:35.
,
Odpowiedz cytując