Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19114
Stary 19.01.2010, 18:18
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Z takim tekstami to polecam strony Legii tam znajdziesz zrozumienie...

Może jakaś koszulka?
Kupil na allegro bo bylo taniej.

Z Costlym to musi byc gra GKSu, zobaczyli ze Wisla sie zdecydowala to chca podbic cene nic innego. Do tej pory jakos nikt sie chlopen nie interesowal zabardzo.
,
Odpowiedz cytując