Zwierze napisał(a):

Z takim tekstami to polecam strony Legii tam znajdziesz zrozumienie...
Może jakaś koszulka?
|
Kupil na allegro bo bylo taniej.
Z Costlym to musi byc gra GKSu, zobaczyli ze Wisla sie zdecydowala to chca podbic cene nic innego. Do tej pory jakos nikt sie chlopen nie interesowal zabardzo.