Wyświetl pojedynczy post
Abrakadabra
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Przemyśl / Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6811
Stary 19.01.2010, 18:16
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie. Co to są za kontenery na szczycie trybuny wschodniej, pod tymi niebieskimi elementami do których przyczepione będą elementy trzymające konstrukcję dachu Dopiero to zauważyłem. To tam zostanie?
Centrale klimatyzacyjne, agregaty wody lodowej - ogólnie urządzenia do klimatyzacji
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Odpowiedz cytując