wszyscy jakos normalnie zyja, Jaga sprzedaje piłkarzy za max 200 tys euro i jakos zyje

ale my mamy dług na 100 mln euro i te 20 z transferów to nic. a mamy duzo wyzsze dochody z racji sponsorow, reklam, pokazywania meczow, kibicow/stadionu (nie liczac tego sezonu), mistrzostwa, grania w pucharach itd itd itd, no ale my bankruci, bo kupilismy Zurawia czy Kose za 1mln w 2000r, wtedy moglismy a teraz nie ? kiedy pozniej sprzedalismy ich jeszcze drozej ? łał
