Peroslaw88 napisał(a):

|
Ps. Gdzie są pieniądze za transfery Żurawskiego (3 mln euro), Frankowskiego (1 mln euro), Gorawskiego (1 mln euro), Uche (1 mln euro) czy Błaszczykowskiego (3,5 mln euro). Przecież to około 10 mln euro dla klubu?
|
Pokrycie długu wobec Tele-foniki
Z Costlym może być rzeczywiście coś na rzeczy , jednak co do jego przydatności do zespołu , to bym się wstrzymał . Jeśli ktoś myśli że będzie ładował bramy za bramą to może się przeliczyc . Jak będzie trafiał z 5 metrów w pustą bramke to już będzie z niego gość ( co wcale u naszych kopaczy nie jest takie oczywiste ) /
Kowalewski? Po tym co pokazuje od 2 lat uważam , że umiejętności którymi błyszczał grając jeszcze w Spartaku Moskwa już dawno zatracił . Obecnie bazuje na swoim wyrobionym nazwisku , dlatego niektórzy słysząc nazwisko "Kowalewski ' juz wołają ' brać go w ciemno! "