Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19104
Stary 19.01.2010, 17:41
ja bym wolał Nurkovicia... rzeczywiście Kowalewski sie nie popisal w Koronie... ale juz z kilku zlych wyborow to juz jego bym wolal... a jak wyglada oficjalnie sprawa z Adisem ? a jesli chodzi o Carlo... to oby do nas przyszedl
Odpowiedz cytując