Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19100
Stary 19.01.2010, 17:24
Odnosnie Costlyego to moim zdaniem jest to tylko wybieg GKS`u po to by podbic cene za niego.

Odnosnie bramkarza. Coz, moge tylko dodac ze doczekalismy sie tej ciekawej informacji, teraz trzymajmy kciuki by udalo sie podpisac Kowalewskiego!
Odpowiedz cytując