Wyświetl pojedynczy post
Lizak
Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: oś.Złocień

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19091
Stary 19.01.2010, 16:46
wyluzujcie się, poczekajmy do jutra, dzisiaj już napewno żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie nie będzie.
szkoda nerwów, czuje, że będzie dobrze
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
Odpowiedz cytując