Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lizak
Member
Od: 05.2005
Skąd: oś.Złocień
Offline
#
19091
19.01.2010, 16:46
wyluzujcie się, poczekajmy do jutra, dzisiaj już napewno żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie nie będzie.
szkoda nerwów, czuje, że będzie dobrze
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
Lizak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lizak
Znajdź inne posty napisane przez Lizak