Wyświetl pojedynczy post
ardianek
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: POLSKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19090
Stary 19.01.2010, 16:46
rengifo nigdy w zyciu by nie chcial przejsc do kolejnego polskiego klubu, pyry nigdy w zyciu my nam go nie puscily, nawet jakbysmy im dali 2 mln euro, bo dla nich to by byl strzal w honor przede wszystkim. trasnfer jest tak nierealny jak przejsce messiego do realu. troche Ci nawet wierzylem, moze dlatego ze chcialbym zeby bylo tak jak pisales, ale tym rengifo juz przelales czare goryczy
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
Odpowiedz cytując