|
rengifo nigdy w zyciu by nie chcial przejsc do kolejnego polskiego klubu, pyry nigdy w zyciu my nam go nie puscily, nawet jakbysmy im dali 2 mln euro, bo dla nich to by byl strzal w honor przede wszystkim. trasnfer jest tak nierealny jak przejsce messiego do realu. troche Ci nawet wierzylem, moze dlatego ze chcialbym zeby bylo tak jak pisales, ale tym rengifo juz przelales czare goryczy
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
|