Wyświetl pojedynczy post
Daniel Alves
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19076
Stary 19.01.2010, 16:15
kalwi22 napisał(a):Wyświetl post
Napastnik GKS Bełchatów Carlos Yaír Costly Molina, któremu z czerwcu kończy się kontrakt w górniczym klubie, ma szansę występować w rundzie wiosennej w rumuńskim zespole FC Vaslui.
Bełchatowski klub prowadzi negocjacje w sprawie sprzedaży reprezentanta Hondurasu do szóstej obecnie drużyny w Rumunii.

Costly, dla którego byłby to trzeci po GKS i Birmingham City FC klub w Europie, ma wylecieć do Vaslui w ciągu najbliższych dni. Jeśli sprawy zakończą się po myśli wszystkich zainteresowanych stron, Costly walcząc o prymat w Rumunii, przygotowywałby się jednocześnie do czerwcowych Mistrzostw Świata w RPA.


źródło: GKS Bełchatów
no i krzyżyk na drogę
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow...
i tak jest od stu lat.
Odpowiedz cytując