|
Senior Member
Offline
|
|
kalwi22 napisał(a): 
Napastnik GKS Bełchatów Carlos Yaír Costly Molina, któremu z czerwcu kończy się kontrakt w górniczym klubie, ma szansę występować w rundzie wiosennej w rumuńskim zespole FC Vaslui.
Bełchatowski klub prowadzi negocjacje w sprawie sprzedaży reprezentanta Hondurasu do szóstej obecnie drużyny w Rumunii.
Costly, dla którego byłby to trzeci po GKS i Birmingham City FC klub w Europie, ma wylecieć do Vaslui w ciągu najbliższych dni. Jeśli sprawy zakończą się po myśli wszystkich zainteresowanych stron, Costly walcząc o prymat w Rumunii, przygotowywałby się jednocześnie do czerwcowych Mistrzostw Świata w RPA.
źródło: GKS Bełchatów
|
no i krzyżyk na drogę 
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow...
i tak jest od stu lat.
|
|