1q2 napisał(a):

|
Tak na marginesie to pamiętajmy też, że jeśli do nas przyjdzie, to tylko dlatego że sprzedaliśmy Ćwielonga więc tu bardziej by pasowało pytanie - kto jest lepszy, Ćwielong czy Costly a nie czy sam Costly jest tym wymarzonym napastnikiem.
|
Smieszne porownanie, jasne ze Costly jest lepszy od Cwielonga... powiem wiecej... tylko jego z belchatowa bym u was widzial

! Dobrze ze Nowaka nie wzieliscie

!