Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19061
Stary 19.01.2010, 15:36
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Tak na marginesie to pamiętajmy też, że jeśli do nas przyjdzie, to tylko dlatego że sprzedaliśmy Ćwielonga więc tu bardziej by pasowało pytanie - kto jest lepszy, Ćwielong czy Costly a nie czy sam Costly jest tym wymarzonym napastnikiem.
Smieszne porownanie, jasne ze Costly jest lepszy od Cwielonga... powiem wiecej... tylko jego z belchatowa bym u was widzial ! Dobrze ze Nowaka nie wzieliscie !
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując