felipe napisał(a):
|
Costly ma ku temu szanse - jest podstawowym napastnikiem naprawde dobrej środkowoamerykańskiej ekipy. Popatrz na ich wyniki z 2009 ! Coś strzelą w RPA spokojnie. Może nawet uczyni to Carlos.
|
Piszesz to tak, jakby strzelenie gola bylo gwarancja sukcesu transferowego, a przeciez on w reprezentacji strzelil juz bodaj 13 goli i jak dotad nie przelozylo sie to na wieksze zainteresowanie jego osoba.
Roger tez strzelil gola na mistrzostwach i ledwo udalo mu sie zalapac w AEKu, glownie dlatego ze byl za pol darmo.