Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19057
Stary 19.01.2010, 15:24
Costly ma jeszcze jedną fajna cechę(przynajmniej ,jeżeli chodzi o mecze w kadrze).Potrafi sie mobilizować na mecze z najlepszymi... W tych eliminacjach strzelił 6 bramek w meczach z : Meksykiem (2), Kostaryką (2), USA (1) i Kanadą(1). Są to chyba najmocniejsze zespoły w tej strefie i wydaje mi się ,że z większością z nich Polska miałaby spore problemy (wykluczając Kanade).

Nawet szkoda komentować. Ktoś tu jeszcze twierdzi,że Nowak byłby lepszym wzmocnieniem ?
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując