Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19054
Stary 19.01.2010, 15:12
Jaro1991 napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam Cię za to ale do skomentowania tego wystarczy tyle Ile tutaj już było takich pewnych "źródeł" Wracając do tematu sprowadzenie kogoś z dwójki Costly - Nowak będzie dużym błędem naszego "sztabu" szkoleniowegoO tym niektórzy wiedzą, no ale chciałem się z wami podzielić moim zdaniem
A ja myślę, że sprowadzenie Honduranina to strzał w dziesiątkę. Napewno będzie lepszy niż Cwielong, no i jedzie na mistrzostwa! Po mistrzostwach świata może być dużo wart więc warto nawet zastanowić się nad kwestią dobrego biznesu. Nowak to wiadomo, gdyby nie kontuzje...gdyby...
Odpowiedz cytując