A ja myślę, że sprowadzenie Honduranina to strzał w dziesiątkę. Napewno będzie lepszy niż Cwielong, no i jedzie na mistrzostwa! Po mistrzostwach świata może być dużo wart więc warto nawet zastanowić się nad kwestią dobrego biznesu. Nowak to wiadomo, gdyby nie kontuzje...gdyby...