kibicwisły1906 napisał(a):

|
...lepszym rozwiązaniem jest sprowadzanie młodszych zawodników z niższych klas rozgrywkowych w Polsce-problem z aklimatyzacją językiem mielibyśmy za sobą...z całym szacunkiem dla Honduranina ale jego statystyki mówią same za siebie...
|
Pyry zrobiły tak jak Tobie się marzy.Chrapek,Mikołajczak-goście z dobrymi statystykami i z niższych lig.Chciałbyś takich w Wiśle?Nam są potrzebni zawodnicy ograni,którzy chociaż potencjalnie mogą nam pomóc w pucharach.Na już i na teraz.